Dzień Babci i Dziadka

Ciekawym pomysłem na prezent dla Twojego Dziadka i Babci będzie wyjątkowa statuetka wykonana z brzozowej sklejki o wysokiej trwałości. Statuetka ma kształt wiaderka z kwiatami. Dostępnych jest wiele wzorów różniących się rodzajem oraz kolorem kwiatów. Nadruk obejmuje także okolicznościową grafikę oraz napis. Statuetka posiada stabilną podstawkę, dzięki czemu, można ją ustawić w dowolnym miejscu, tak aby zawsze przypominała seniorom o kochających wnukach.

Dzień Babci i Dziadka - drewniane statuetki
Dzień Babci i Dziadka – drewniane statuetki

Drewniana statuetka zachwyca przede wszystkim wyrazistością wydruku – kolorowe kwiaty wyglądają zupełnie, jak prawdziwe. Wymiary tej statuetki to 9 x 7 cm. Dzień Babci i Dziadka to szczególne dni, w których nie liczy się cena prezentu, ale szczerość przekazywanych uczuć. Z pomocą drewnianej statuetki możesz podziękować swoim dziadkom i docenić ich bezinteresowne wsparcie na przestrzeni lat. Wyjątkowa statuetka będzie się pięknie prezentować w honorowym miejscu i każdego dnia poprawiać nastrój Twoim bliskim.

Drewniana statuetka z okolicznościowym nadrukiem pomoże Ci w przekazaniu uczuć oraz wdzięczności babci i dziadkowi za poświęcony czas. Statuetka o wymiarach 8,5 x 8,0 cm została wykonana ze sklejki brzozowej i ma kształt serca, na którym naniesiono okolicznościowy nadruk. Dostępne są wzory różniące się napisem oraz kolorem nadruku. Duży wybór pozwoli dobrać spersonalizowany prezent pod kątem upodobań babci lub dziadka. Jeśli szukasz pomysłowego prezentu z okazji Dnia Babci lub Dziadka, ta statuetka okaże się trafionym wyborem!

Dzień Babci i Dziadka - magnesy na lodówkę
Dzień Babci i Dziadka – magnesy na lodówkę

Na uwagę zasługuje przede wszystkim jakościowe wykonanie, na które składa się wytrzymała sklejka brzozowa oraz nowoczesny i wyrazisty nadruk.  Statuetka posiada stabilną podstawkę, dzięki czemu, można ją ustawić w dowolnym miejscu. Będzie ona przypominać dziadkom o Twojej pamięci i każdego dnia poprawiać ich nastrój. Wybierając ten wyjątkowy prezent masz pewność, że Babcia lub Dziadek ustawią tą statuetkę w honorowym miejscu.