Ślub i wesele całe w bieli

Trendy ślubne ulegają zmianom, jak wszytko. Biel niemal zawsze jest kolorem obowiązkowo występującym w dniu ślubu, ale przełamuje się ją innymi kolorowymi dodatkami. Niektóre pary młode decydują się jednak tylko na ten kolor bez dodatkowych akcentów. Czy to nie za nudne?

Biel, czyli kolor niewinności, kojarzący się też z czymś nowym, czystym oraz wolnym – spokojnie można wykorzystać w pojedynkę. Ta nowa moda zaczyna pojawiać się coraz częściej. Będzie to kolor pasujący do osób pragnących w jak największym stopniu podkreślić wyjątkowość dnia ślubu, często tradycyjnych, a także ceniących bezpieczną klasykę. Dla par żywiołowych, oryginalnych i wyróżniających się z tłumu kolor ten nie sprawdzi się.

Panna młoda ubrana tylko w biel, z białym bukietem róż czy hortensji, białej perłowej biżuterii, nie będzie aż tak zaskakująca, jak pan młody ubrany w biały garnitur. Taki ubiór na pewno zrobi furorę, ale nie każdemu przypadnie do gustu. Do takiego garnituru panowie wybierają czarne dodatki w postaci muszki, krawatu oraz butów.

W przypadku białego ślubu dekoracja sali powinna być prosta i elegancka, bez zbędnej ekstrawagancji. Za dodatki mogą tutaj posłużyć np. kryształowe świeczniki, białe świece, dodatki z elementami pereł lub piór. Obowiązkowo biały tor ślubny z gołąbkami na szczycie.

Wybierając biel w roli głównej należy konsekwentnie zastosować ją w przypadku zaproszeń. Aby nie były nudne można wybrać koronkowe zaproszenia ślubne lub ażurowe zaproszenia ślubne. Delikatny styl tych zaproszeń z pewnością będzie pasował do całości. Można ich poszukać w Internecie wpisując np. zaproszenia ślubne koronka. Pojawi się cała masa ofert.